Witamy! GamesON.pl

GRY

Warhammer Age of Reckoning BETA. | 2008.09.07 | Dodał: admin | Odsłon: 3801
Warhammer Age of Reckoning BETA

Dzisiaj o godzinie 19.00 (naszego czasu) rozpoczną się zapisy na beta - testy gry Warhammer: Age of Reckoning. Jak zwykle trzeba będzie się pośpieszyć - ilość miejsc jest ograniczona! WAAAR!

Warhammer: Age of Reckoning

Mimo, iż premiera gry Warhammer: Age of Reckoning została zaplanowana na 18 września, a dzieło studia EA Mythic osiągnęło status "gold" już jakiś czas temu, będziemy mogli się z nim zapoznać na 11 dni przed oficjalną premierą. W niedzielę zostaną zainaugurowane beta testy tego MMOcRPG-a.

Warhammer: Age of Reckoning

Natomiast zapisy na nie rozpoczną się dzisiaj wieczorem o godzinie 19 naszego czasu. Najważniejszą informacją dla nas, czyli Europejczyków jest to, że Electronic Arts przygotowało aż 50 tysięcy kluczy. Co należy zrobić? Po pierwsze konieczna jest rejestracja na tej stronie. Jak informuje wydawca, liczy się kolejność zgłoszeń, więc w dalszych etapach rejestracji nie trzeba się już śpieszyć. Później należy pobrać klienta do gry, ważącego skromne 9 gigabajtów. Następnie wystarczy tylko zarejestrować swoje konto na tej stronie, wpisując na niej otrzymany klucz.


  strona: 1
 
Autor:
 
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
Komentarz: