Witamy! GamesON.pl

GRY


REKLAMA

Pliki, kategoria: Pełne Gry/ Gry Strategiczne

Titans of Steel

 
Titans of Steel
System:
producent: abandonware
rozmiar: 298 mb
pobrań: 3
dodano: 2008.04.16
ocena: 2 2 głosówTitans of Steel download :


The Titans of Steel: Warring Suns to strategia turowa osadzona w klimatach science fiction. Można ją porównać do klasycznych reprezentantów gatunku, takich jak Panzer General.

Rozgrywka toczy się w odległej przyszłości, w której armie korzystają głównie z mechów zwanych Tytanami. Z wyglądu przypominają one humanoidów, mierzą od 7-15 metrów wysokość i ważą około 200 ton. Montuje się na nich zaawansowane technologicznie wyposażenie: lasery, działka automatyczne, wyrzutnie rakiet czy systemy obronne. W grze możemy je dowolnie rekonfigurować, a także budować własne roboty zupełnie od podstaw. W sumie do naszej dyspozycji oddano 450 rodzajów Tytanów, w tym 150 zaprojektowanych przez autorów gry. Mechy składamy, wybierając spośród 74 systemów wewnętrznych, systemów elektronicznych, 4 rodzajów pancerza, 20 stylów podwozia, 5 klas (zwiadowczej, lekkiej, średniej, ciężkiej i szturmowej) i 29 różnorodnych rodzajów broni.

W Titans of Steel: Warring Suns spotykamy się z elementami RPG. Pilotów Tytanów wybieramy spośród reprezentantów ośmiu ras. Każdy z nich został opisany szczegółowymi charakterystykami. Wraz ze zdobywaniem przez nich doświadczenia rozwijamy 7 atrybutów i 19 umiejętności. Piloci mogą awansować, a także podnosić swoje kwalifikacje w akademiach treningowych. Możemy ich łączyć w oddziały o maksymalnej liczbie 8 pilotów i 16 Tytanów.

Mapy podzielono na cztery kategorie wielkościowe - od małej do ogromnej. Plusem są interaktywne tereny, takie jak lasy, które możemy spalić, czy ruiny budynków, które możemy potraktować jako zasłonę w czasie walki. Walczymy na zróżnicowanych terenach, m.in.: polarnych i pustynnych. Możemy grać na stworzonych losowo mapach albo w zaprojektowanych uprzednio kampaniach. Multiplayer pozwala na jednoczesną zabawę 4 graczom z maksymalnie 32 Tytanami poprzez Hot Seat, LAN-a bądź Internet.
Wstaw Ta gre na swoim Blogu:
  strona: 1
 
Autor:
 
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
Komentarz: