Witamy! GamesON.pl

GRY

Metal Gear Online. | 2008.04.10 | Dodał: admin | Odsłon: 3585

Po sieci krążą spekulacje, że wersja beta gry Metal Gear Online to zakazany owoc dla fanów elektronicznej rozrywki spoza Japonii. Pojawiły się bowiem problemy z załadowaniem strony Konami, nie dotyczą one jednak mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni. Przedstawiciele firmy zapowiedzieli, że Europa wkrótce otrzyma swoją wersję beta.

Hideo Kojima powiedział niegdyś, że beta-testy gry Metal Gear Online dadzą możliwość uzyskania międzynarodowego wsparcia dla twórców tego projektu. Z pewnością testy okażą się bardzo pomocne dla projektantów, jednak pod wątpliwość poddane zostało słowo "międzynarodowego". Jak się okazuje, niesłusznie.

Internauci spoza Japonii mają problem z uzyskaniem dostępu do strony Konami. Zachodnie media sugerowały, że taka sytuacja może być spowodowana chęcią zapanowania nad liczbą użytkowników, którzy pragną dołączyć do wspominanych beta-testów. Chodziły słuchy, że Konami być może zdecyduje się na zablokowanie wszystkich zachodnich numerów IP.

Władze japońskiej firmy szybko jednak zareagowały na powyższe plotki. Europejska beta MGO ruszy wkrótce, choć ostateczny termin nie został jeszcze ustalony. Można się jednak spodziewać dość szybkiego startu testów, bowiem gra ma zostać wydana wraz z Metal Gear Solid 4, który ukaże się 12 czerwca.


  strona: 1
 
Autor:
 
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
Komentarz: