Witamy! GamesON.pl

GRY

Mass Effect na PC przełożony. | 2008.04.10 | Dodał: admin | Odsłon: 3629
Jak oficjalnie ogłosił Chris Priestly ze studia BioWare, premiera pecetowej wersji Mass Effect została przełożona na późniejszy termin - 28 maja w USA i 6 czerwca w Europie.

Studia Bioware i Demiurge w pocie czoła szlifują, heblują, piłują, frezują i dopieszczają pecetową wersję Mass Effect. I choć potu z ich czół płynie co niemiara, to dziś w świat poszła wiadomość z ust Chrisa Priestly'ego, że gra ta ukaże się później, niż wcześniej to planowano.

"Właśnie dostałem potwierdzenie, że ekipa deweloperska robi małe zmiany w grafiku premier Mass Effect na PC. Wcześniejsze ustalenia mówiły o 6 maja dla Ameryki Północnej. Teraz jest to 28 maja dla AP i 6 czerwca dla Europy(...)BioWare i EA są oddane perfekcjonizmowi. Jesteśmy pewni, że ten dodatkowy czas zostanie odzwierciedlony w przyjemności płynącej z pecetowej wersji tej gry".

W Polsce wydawcą Mass Effect na PC jest CD Projekt i już przy ogłoszeniu tego faktu przedstawiciele tej firmy mówili, że "wydawca ma zamiar dołożyć wszelkich starań, aby gra ta trafiła do sklepów do końca czerwca tego roku".

Jutro postaramy się o oficjalny komentarz CD Projektu w tej sprawie i miejmy nadzieję dowiemy się, czy te przesunięcia jakkolwiek wpłyną na polską premierę gry.

Na otarcie łez BioWare wypuściło dla fanów Mass Effect do obiegu zrzut ekranu przedstawiający HUD wersji pecetowej. Mówi się, że pojawia się on po naciśnięciu spacji, więc nie będzie on zapaskudzał widoku poza walką, a nawet w jej trakcie. Interfejs ten jest całkowicie inny od tego z konsol. Tam umiejętności i uzbrojenie są rozmieszczone na planie koła i osobne przyciski wywoływały każde z menu. Wersja pecetowa ma wszystko w jednym miejscu: uzbrojenie, umiejętności i zarządzanie zachowaniem drużyny, co w połączeniu z ruchliwością i precyzją myszki może okazać się sporym ułatwieniem. Mimo, że całość prezentuje się wyjątkowo dobrze w trybie panoramicznym, to pozostaje kwestia czy tak samo będzie w na monitorach 4:3...

W związku z opóźnieniem zachodniej premiery PeCetowej wersji gry Mass Effect wypowiedział się przedstawiciel jej polskiego wydawcy, firmy CD Projekt. "Przesunięcie europejskiej daty premiery Mass Effect na 06 czerwca nie wpływa znacząco na proces lokalizacji gry prowadzony przez CD Projekt. Prace nad polskim wydaniem gry idą pełną parą i spodziewamy się, że polska wersja gry ukaże się na polskim rynku bardzo blisko europejskiej daty premiery" - powiedział Michał Gembicki, zastępca dyrektora Dywizji Gier PC i Konsol.


  strona: 1
 
Autor:
 
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
smilie
Komentarz: